قرارداد مشارکت و نمایندگی لوبریتالیا
     
 

شرکت آسیاژوله در راستای توسعه کمی و کیفی سبد محصولات خود و نیز گسترش دامنه خدمت رسانی به صنایع کشور اقدام به عقد قرارداد مشارکت با شرکت لوبریتالیا نموده است.

 

 

درباره لوبریتالیا

شرکت لوبریتالیا در منطقه پالاجیانو در جوار شهر زیبا و ساحلی تارانتو در جنوب ایتالیا در زمینی به مساحت 18000 مترمربع واقع بوده و از بدو تأسیس در سال 1980 میلادی تا کنون همواره یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان روغنهای صنعتی و مواد شیمیایی مرتبط با صنایع فولاد، آلومینیوم و ... به حساب آمده است.

این شرکت در دو دهه گذشته در بازار ایران حضوری مداوم و چشمگیر داشته و به تولید و ارائه محصول در صنایع مختلف پرداخته است. از مشتریان عمده و با سابقه این شرکت در ایران می توان به شرکتهای فولاد مبارکه، گروه صنعتی هفت الماس و استیل البرز ، فولاد امیرکبیر کاشان، آلومینیوم پارس و هزار اشاره نمود.

 

 

قرارداد مشارکت تجاری-لجستیکی لوبریتالیا و آسیاژوله

شرکت لوبریتالیا در سال 1394 اقدام به عقد قرارداد مشارکت تجاری- لجستیکی با شرکت آسیاژوله نموده و قصد دارد در سالهای پیش رو حضوری موثرتر در بازار ایران داشته و ضمن انتقال تجارب فنی و تجاری خود با تسهیل و تسریع تحویل کالا و ارائه خدماتی نظیر فروش ریالی و حمل سریعتر محصول از انبار ایران یا تولید محصولات در کارخانه شرکت آسیاژوله گامی در راستای شکوفایی هر چه بیشتر صنایع این سرزمین کهن بردارد.  شرکت آسیاژوله مفتخر است به اطلاع هموطنان و صنعتگران پرتلاش کشور برساند که این همکاری و مشارکت در زمینه های ذیل خواهد بود:

  • بازاریابی، واردات و فروش محصولات شرکت لوبریتالیا در ایران
  • خدمات پس از فروش و مشاوره در امور روانکاری و نگهداری تجهیزات
  • انتقال دانش فنی روز دنیا و تولید محصولات عمده در ایران تحت لیسانس شرکت لوبریتالیا

 

 

 

محصولات لوبریتالیا

 

با توجه به حساسیت و پیچیدگی نیازهای صنایع سنگین (فولاد، آلومینیوم و ...) و تنوع محصولات مورد استفاده، مجموعه زیر شامل کلیه محصولات تولیدی شرکت لوبریتالیا نبوده و شما را فقط با بخش کوچکی از محصولات پرمصرف و عمده این شرکت آشنا میکند. جهت دریافت اطلاعات کامل در مورد محصولات شرکت لوبریتالیا و یا بهره مندی از نظرات کارشناسی و مشاوره متخصصان این شرکت میتوانید با دفتر شرکت آسیاژوله (نماینده انحصاری لوبریتالیا در ایران) تماس حاصل فرمائید.


محصولات عمده شرکت لوبریتالیا عبارتند از:

  • انواع روغن و مواد شیمیایى مصرفى در صنایع فولاد مانند روغن هاى نورد سرد و گرم فولاد، روغنهاى اسکین پاس، روغن محافظ فولاد، روغن کشش عمیق، ادیتیوهای ضداسید و ضداکسیداسیون و  ...
  • انواع روغن و مواد شیمیایى مصرفى در صنایع آلومینیوم مانند روغن هاى هیدرولیک، روغن نورد و ادیتیو روغن نورد
  • انواع روغن هاى هیدرولیک ضد آتش HFDU و HFC، روغن انتقال حرارت و ...

 

 

لیست محصولات لوبریتالیا

 
     

   
Aluminum LJ 200


گریس چند منظوره خودرو

گریس های چندمنظوره شرکت آسیاژوله در انواع بسته بندی از قوطی های 100 گرمی تا بشکه های 180 کیلوگرمی دارای بالاترین عملکرد در میان گریس های مشابه بوده و برای روانکاری انواع برینگ های وسایل نقلیه سبک و سنگین بهترین گزینه می باشند.


ادامه مطلب

 
Aluminum LJ 200


خدمات آزمایشگاهی

شرکت آسیاژوله با نظارت پیوسته و پس از انجام بررسی های کامل اداره استاندارد از تاریخ 07/09/1390، مطابق پروانه ASH/2305 به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد (در زمینه روغن و گریس) نایل گشته و در این زمینه به عنوان مرجع قابل اطمینان همکاری نزدیک و تنگاتنگی با این سازمان دارد

ادامه مطلب

 
Aluminum LJ 200 Aluminum LJ 200 دیدگاه و اهداف شرکت


دیدگاه و اهداف شرکت

یکی از مهمترین اهداف شرکت آسیاژوله رفع کامل واردات و نیاز صنایع به محصولات خارجی بوده و این شرکت صمیمانه آمادگی کامل خود جهت ارائه انواع مشاوره رایگان و نیز معادلسازی و تولید انبوه روانکارهای خاص بر حسب نیاز و درخواست مصرف کنندگان عزیز را اعلام میدارد

ادامه مطلب

مشتری ها

فولاد خوزستان

فولاد مبارکه

گروه ملی فولاد

فولاد کاویان

نورد و لوله اهواز

فولاد اکسین

فولاد آلیاژی ایران

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن آلیاژی اردبیل

ذوب آهن آلیاژی ملایر

فولاد سیادن

فولاد صنعت بناب

سیمان اردستان

سیمان فارس

سیمان بهبهان

سیمان آبیک

شرکت ملی حفاری ایران

گهرروش سیرجان

معدنکاران اولنگ

شرکت گاز استان گلستان

شرکت موتوژن تبریز

صنایع چوب و کاغذ مازندران

راه آهن جمهوری اسلامی

کارخانجات سیبک سازی

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آسیا ژوله می باشد آسیا ژوله می باشد

طراحی و اجرا کانون تبلیغاتی پازینه